Služby aneb co všechno umíme....

Plánování & koordinace

Vaši svatbu naplánujeme do nejmenších detailů a uděláme vše proto, aby ve váš svatební vše šlapalo jako hodinky. 

Co takové plánování obáší? Najdeme pro vás svatební místo, domluvíme schůzku na matrice, nebo pomůžeme najít oddávajícího. Připravíme svatební oznámení či web a dále domluvíme catering, fotografa, make-up artistku, floristku, cukráře… Připravíme časový harmonogram a  koncept dekorací, které zrealizujeme. Najdeme pro vás tu pravou kapelu nebo DJ a vymyslíme doprovodný svatební program. Zkrátka vše, co si budete přát:)

 

Nebo po dohodě můžeme mít pod palcem pouze koordinaci svatebního dne.

DSC09314_edited.png
 
A7306023_edited.jpg

Design & dekorace

Dekorace tvoří nedílnou součást svatby. Vytvoříme svatební design na míru podle vašich preferencí. Sladíme práci grafiků, floristek i cukrářů do jednotného stylu. Vždy se budeme snažit sladit dekorace s vybranou svatební lokalitou. V případě zájmu pro vás také navrhneme a vyrobíme pozvánky, jmenovky a další svatební tiskoviny.

Tuto službu nabízíme také samostatně, nebo s koordinací svatebního dne.

 

Konzultace

Pokud si přejete mít svatbu ve vlastní režii, ale potřebujete poradit, kde začít a na co nezapomenout, jsme tu pro vás.

 

Jak konzultace probíhá?

Domluvíme si osobní schůzku, na které probereme vaše představy o svatbě. Povíme si, co je potřeba zařídit, projdeme vše, co již máte zajištěné a přidáme nápady a návrhy, které by mohly vaši svatbu ještě povznést. V případě zájmu nové návrhy zrealizujeme.

foto-552.jpg
svatebni-2.jpg

Hudba

Hudba je naše parketa, úzce spolupracujeme s velkým množstvím umělců. Pomůžeme vám vybrat živou hudbu k obřadu, kapelu na večer k tanci a poslechu i DJ na pozdní párty.

Doprovodný program 

Vaši svatbu dokážeme okořenit atraktivním a netradičním programem. Pokud například potřebujete prolomit ledy mezi svatebčany, kteří se mezi sebou příliš neznají, nechte je zahrát si mobilní únikovou hru, nebo šifrovací bojovku. Umíme vymyslet různé soutěže, kvízy či sportovní disciplíny. Dále můžeme zařídit tematický koktejlový bar, degustace destilátů i čokolády. Samozřejmostí je fotokoutek a mnoho dalšího. 

I tuto službu můžeme poskytnout samostatně.

Tématické svatby

Uspořádáme vaši svatbu v jednotném tematickém stylu.

svatebni-225.jpg
A7305885.jpg

Symbolický obřad

Ze zkušenosti víme, že řada párů při plánování svatby narazí na problém s oddávajícím. Není bohužel výjimkou, že matriční úředníci nejsou ochotní se dostavit na obřady mimo úřad. V takovém případě se snoubenci mohou obrátit na duchovního a uzavřít sňatek církevní. Ani to však nemusí všem párům vyhovovat, nebo narazí na další zádrhel, a tím je velká vytíženost oddávajících duchovních (např. z řad unitářů). Řešením v takovém případě může být symbolický obřad, který probíhá jako klasický civilní obřad, ale nemá právní účinek (snoubenci tedy musí před svatebním dnem absolvovat civilní sňatek na matrice). Najdeme pro vás vhodného symbolického oddávajícího (většinou herce), který obřad povede. Výhodou je, že je možné oddávajícímu napsat řeč pro snoubence na míru. Symbolický obřad také využívají páry, které se například vzaly v zahraničí a chtějí svůj den prožít ještě jednou s rodinou a přáteli.

svatebni-389.jpg